EMERTON PRO S1P

EMERTON PRO S1P

  • Модел: EMERTON PRO S1P
  • Наличност: В наличност
  • 0.00лв.

Описание

Сая: велур и текстил

Подплата: дишаща, абсорбираща влагата

Стелка: анатомична, подвижна

Ходило: полиуретан

Размер: 38- 46

Бомбе: метално

Пластина: метална