ARMI PE

ARMI PE

  • Модел: ARMI PE
  • Наличност: В наличност
  • 0.00лв.

Опции

Описание

Ръкавели от полиетилен за еднократна употреба.
Продават се на пакет- 100бр.

Размер: универсален