PRISMA HV-Polo тениска

PRISMA HV-Polo тениска

  • Модел: PRISMA HV-Polo тениска
  • Наличност: В наличност
  • 0.00лв.

Опции

Описание

Светлоотразителна поло тениска, двуцветна, с принтирани светлоотразителни ленти. Един нагръден джоб.
МАТЕРИЯ: 100% полиестер, 140 гр./м²